Wycieczki objazdowe i wakacje Japonia 2018 - wyjazdy, podróże, wyprawy

Japonia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tematycznych wycieczek do Japonii na rok 2018. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda z proponowanych przez nas wycieczek była różna od pozostałych, zaspokajała inne oczekiwania i niosła zupełnie odmienne wrażenia. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wśród tych propozycji coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli jednak mają Państwo swój własny oryginalny pomysł na poznanie Japonii, chętnie pomożemy go zrealizować oraz zajmiemy się wszelkimi formalnościami, aby Państwa udziałem stało się jedynie spełnianie marzeń i kolekcjonowanie wyjątkowych przeżyć. Mamy przyjemność zaproponować Państwu największy na polskim rynku wybór wycieczek i na wakacje do Japonii. Wprowadziliśmy także wyjątkową nowość – wyjazd do Japonii na narty! Zapraszamy!

wycieczka do japonii-2017 wakacje w japonii wyjazd do japonii

Japonia 2018 odkrywana z japonistami

Dlaczego godna uwagi jest wycieczka do Japonii właśnie z nami? Bo znamy ten kraj jak własną kieszeń – nasze biuro podróży prowadzą japoniści, którzy w Kraju Kwitnącej Wiśni spędzili wiele lat, pilotami wycieczek są zaś… także japoniści! W dodatku z dużym doświadczeniem podróżniczym.

Nasi piloci z ogromną wprawą i zaangażowaniem opowiadają o Japonii, budując wspaniałą atmosferę podczas całego wyjazdu, który odbywa się w niewielkiej, około dziesięcioosobowej grupie. Naszym atutem jest także dobór hoteli, których wysoki standard i bardzo dobra lokalizacja pozwalają dobrze wypocząć, bez zmęczenia spowodowanego zbyt długimi przejazdami.

Największy na polskim rynku wybór wycieczek do Japonii
Co jeszcze nas wyróżnia? Oczywiście same programy wycieczek objazdowych – rozbudowane, takie, które nie pozwolą się nudzić, przygotowane dla japonofilów o różnych zainteresowaniach. Przygotowaliśmy też nowość – wycieczkę na narty do Japonii! Kraj Kwitnącej Wiśni naprawdę warto zwiedzać z głową, w niedużej, mobilnej grupie, pod opieką prawdziwego fachowca. Zapewniamy, że warto korzystać z doświadczeń firmy prowadzonej przez osoby, dla których Japonia stała się drugim domem!

Egzotyczne podróże – wakacje w Japonii

Niezdecydowani? Poznajcie opinie o wycieczkach do Japonii organizowanych przez Biuro Podróży Ex Oriente Lux, którymi podzielili się z nami uczestnicy i wybierzcie się w podróż do Japonii

Wakacje w Japonii w 2018


Szukasz czegoś konkretnego?