Japonia 2017 : wycieczki objazdowe, podróże, wyprawy, wakacje

Japonia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tematycznych wyjazdów do Japonii na rok 2017. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda z proponowanych przez nas wycieczek była różna od pozostałych, zaspokajała inne oczekiwania i niosła zupełnie odmienne wrażenia.
Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wśród tych propozycji coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli jednak mają Państwo swój własny oryginalny pomysł na poznanie Japonii chętnie pomożemy go zrealizować oraz zajmiemy się wszelkimi formalnościami, aby Państwa udziałem stało się jedynie spełnianie marzeń i kolekcjonowanie wyjątkowych przeżyć.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu największy na polskim rynku wybór wycieczek do Japonii. Zapraszamy!

Dlaczego godna uwagi jest wycieczka do Japonii właśnie z nami? Bo znamy ten kraj jak własną kieszeń – nasze biuro podróży prowadzą japoniści, którzy w Kraju Kwitnącej Wiśni spędzili wiele lat, pilotami wycieczek są zaś… także japoniści, z dużym doświadczeniem podróżniczym. Nasi piloci z ogromną wprawą i zaangażowaniem opowiadają o Japonii, budując wspaniałą atmosferę podczas całego wyjazdu, który odbywa się w niewielkiej, około dziesięcioosobowej grupie. Kolejnym naszym atutem jest dobór hoteli, których wysoki standard i bardzo dobra lokalizacja pozwalają dobrze wypocząć, nie męcząc się jednocześnie zbyt długimi przejazdami.

wycieczka-do-japonii-2017 wakacje-w-japonii wyjazd-do-japonii

Co jeszcze? Oczywiście same programy – rozbudowane, takie, które nie pozwolą się nudzić, przygotowane dla japonofilów o różnych zainteresowaniach. Japonię naprawdę warto zwiedzać z głową, w niedużej, mobilnej grupie, pod opieką prawdziwego fachowca,  korzystając z doświadczeń firmy prowadzonej przez osoby, dla których Japonia jest drugim domem!

Kraj Kwitnącej Wiśni nie bez powodu przyciąga rzesze turystów z całego świata. Japońska kultura, zwyczaje, kuchnia, architektura, historia, język – to wszystko fascynuje i rodzi pragnienie poznania tak odległego nam świata, mentalności i sposobu na życie.

Wakacje w Japonii w 2017 roku wcale nie muszą być drogie. Wycieczki objazdowe po Japonii umożliwiają poznanie największych atrakcji turystycznych, zwiedzenie największych miast, najistotniejszych zabytków, najpiękniejszych miejsc jakie stworzyła natura. Wyprawa do Japonii pozwala też poznać dziedzictwo kulturowe tego kraju i codzienne życie Japończyków godzące w zadziwiający sposób tradycję z nowoczesnością.

Dlatego też nasze podróże do Japonii obejmują zarówno zwiedzanie nowoczesnego, tętniącego życiem Tokio czy też równie imponującej Osaki, jak i przepięknej wyspy Miyajimy należącej do jednego z trzech najsławniejszych miejsc widokowych w Japonii. Będziemy podziwiać jeden z największych wodospadów w tym kraju, zażywać morskich kąpieli, zwiedzimy też jedno z największych oceanariów świata. Zaprosimy również do zwiedzania licznych świątyń, w tym tę uznaną za największą drewnianą budowlę świata, a także pięknych ogrodów czy też muzeów. Umożliwimy bliższe poznanie kodeksu samurajów, weźmiemy udział w pokazie kimon, będziemy podziwiać taniec gejsz i osobiście poznamy urok teatru lalek, a dla zrównoważenia tradycji z nowoczesnością będziemy mogli przyjrzeć się przebierańcom cosplay, czyli fanom komiksów i gier przebierających się za swoje ulubione postacie.

Nasze wakacyjne podróże do tego kraju to również zgłębianie tajników japońskiego buddyzmu – dla chętnych pobyt w klasztorze, uczestnictwo w medytacjach, świątynnych modlitwach, lektura sutr, zwiedzanie zabytkowych świątyń czy też istotnych ośrodków religijnych.

O Japonii można opowiadać w nieskończoność, jednak żadne opowieści nie oddadzą jej piękna, oryginalności, przywiązania do tradycji w połączeniu z oszałamiającą nowoczesnością – aby to poczuć i zrozumieć, należy osobiście wybrać się w podróż do Japonii. W czasie wyjątkowej wycieczki Japonia stanie się krajem, który pokochamy i chętnie będziemy wracać do wspomnień z tych ekscytujących wakacyjnych wojaży.

Poznajcie opinie o wycieczkach do Japonii organizowanych przez Biuro Podróży Ex Oriente Lux, którymi podzielili się z nami ich uczestnicy.

Wycieczki tematyczne


Szukasz czegoś konkretnego?