o nas

O nas

Jesteśmy organizatorem tematycznych wycieczek do Azji. Nasze biuro powstało z pasji i miłości do tego zakątka globu. Wykorzystujemy naszą wiedzę do pokazania Państwu azjatyckich krajów w tym m.in. Japonii, Birmy, Laosu, Kambodży, Tajlandii, Wietnamu, Filipin, Chin, Indii, Nepalu, Indonezji, Turcji, Iranu, Rosji czy Mongolii jakich jeszcze nie znacie i jakich nie poznalibyście, wybierając inne oferty. Organizowane przez nas wyprawy dalekie są od standardowych turystycznych wycieczek.

Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnie podążających nieutartymi ścieżkami, chcących poznać Azję z innej, niebanalnej strony. Bazując na własnych, bogatych doświadczeniach pomagamy naszym Klientom zbliżyć się do kultury i tradycji tych niesamowitych krajów, skosztować ich smaków i zapachów.

Naszym celem jest zarażać pasją ludzi, chcących zanurzyć się na chwilę we wschodniej mentalności i spojrzeć na świat oczami tubylca. Takich, którzy marząc, aby uciec od zachodniego pośpiechu, tęsknym wzrokiem spoglądają na Wschód. Z naszych wycieczek przywiozą Państwo nowe umiejętności i doświadczenia, a także mnóstwo przeżyć i niezwykłych wspomnień.

Pragniemy stale się rozwijać i poszerzać naszą ofertę o coraz to inne dalekowschodnie atrakcje, a także proponować Państwu kolejne ciekawe azjatyckie kierunki.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Niepowtarzalność oferty

Różnorodność atrakcji

Bogate doświadczenie w rowadzeniu grup wyjazdowych

Wycieczki prowadzone przez specjalistów

Możliwość uczestniczenia w lokalnych festiwalach i uroczystościach

Nie ma specjalistów od wszystkiego. My znamy się na Dalekim Wschodzie. Dlatego też proponujemy Państwu największy na polskim rynku wybór wycieczek do Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej.
Nasze urozmaicone programy obejmują zarówno wszystkie najbardziej znane zabytki regionu, jak i atrakcje etnograficzne oraz przyrodnicze. Z nami odwiedzicie Kioto i Narę, Pekin, Hong-Kong i Szanghaj, Kuala Lumpur i Singapur, wejdziecie na Fuji, zobaczycie Angkor Vat i Bagan, odbędziecie rejs po Mekongu, rzece Li, zatoce Ha Long i wśród Małych Wysp Sundajskich, poznacie przeróżne mniejszości etniczne, niezwykłą florę i faunę regionu, wreszcie wypoczniecie na rajskich wyspach…

Celem naszych wypraw jest umożliwienie Państwu osobistego doświadczenia różnych aspektów kultury azjatyckiej w zależności od Państwa zainteresowań i temperamentu. W obrębie wielu kierunków proponujemy wycieczki o różnym charakterze. W Japonii możecie Państwo nauczyć się przyrządzania np. sushi (pod okiem japońskich mistrzów), wziąć udział w sesjach medytacyjnych lub poćwiczyć aikido. W Chinach możecie odwiedzić „cztery stolice” lub poznać tamtejsze atrakcje przyrodnicze. W Indochinach zwiedzicie z nami wszystkie kraje regionu podczas czterech wycieczek tematycznych, urozmaiconych np. pobytem w klasztorze buddyjskim Indein, czy poznawaniem zabytków UNESCO.

Dodatkowym atutem naszych programów jest duży wybór atrakcji sezonowych. Szczególne pod tym względem są Filipiny i Japonia, gdzie uczestnictwo w wycieczce w dowolnym terminie gwarantuje wzięcie udziału np. w obchodach różnych świąt lub w obserwowaniu delfinów, rekinów wielorybich itd.

Wszystkie nasze programy zostały starannie opracowane. Poza gwarancją bogactwa atrakcji zapewniamy komfortowe noclegi oraz bezpieczne i wygodne przejazdy.

Elżbieta Dzikowska

„Mikołaju, chciałam Ci podziękować za perfekcyjnie zorganizowaną wycieczkę do Etiopii, ciekawą, różnorodną i bezpieczną. Na północy zabytki, na południu plemiona, uważam że to jedna z najbardziej interesujących i poznawczych tras turystycznych. Może ją jeszcze z Tobą powtórzę…?”

O NASZYCH WYPRAWACH

Naszym celem jest pokazanie Państwu Azji, a w szczególności Japonii, Birmy, Laosu, Kambodży, Tajlandii,WietnamuFilipin, Chin, Indii, Nepalu, Indonezji, Iranu, Rosji czy Mongolii nie z perspektywy widza-turysty, lecz uczestnika wszystkiego tego, czym te kraje żyją i co mają do zaoferowania swoim mieszkańcom. Naszą ofertę przygotowujemy samodzielnie, dbając o jej niepowtarzalność. Jednocześnie staramy się, aby nasza oferta trafiała w różne gusta podróżników. Proponując rozmaite trasy, nie zapominamy o najważniejszych i powszechnie znanych miejscach i zabytkach.

Organizujemy wycieczki w małych, około 10-osobowych, grupach. Pozwala to lepiej się poznać, a także ułatwia przemieszczanie i dotarcie do miejsc mniej znanych.

Dodatkowym atutem naszych wypraw jest często możliwość uczestniczenia wraz z mieszkańcami w lokalnych festiwalach i uroczystościach. Terminy naszych wycieczek ustalamy tak, aby móc takie atrakcje wpleść w program naszego pobytu.

Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, której wycieczki prowadzą japoniści, sinologowie oraz inni specjaliści doskonale znający rozmaite aspekty kultury krajów azjatyckich. Nasi piloci dysponują bogatym doświadczeniem w prowadzeniu grup wyjazdowych.

 

 


Szukasz czegoś konkretnego?