Wycieczki szyte na miarę

Wycieczki szyte na miarę

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, organizujemy wyprawy do krajów Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej również na indywidualne zamówienie zarówno osób prywatnych, jak i firm. Uwzględniając Państwa wymagania i preferencje oferujemy swoją pomoc przy zaplanowaniu trasy, rezerwacji noclegów, wynajmie lokalnych przewodników i autokarów, zakupie biletów na przejazdy środkami transportu publicznego oraz biletów wstępu do różnych obiektów zaplanowanych na trasie podróży. Dysponując rozległą siecią wiarygodnych i kompetentnych kontrahentów, zapewniamy komfortowe i bezpieczne podróżowanie do niezwykłych miejsc, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Biorąc pod uwagę budżet, jakim Państwo dysponują, przygotowujemy plan kosztów wyprawy, pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze połączenie lotnicze i ofertę ubezpieczenia. Służymy Państwu kompleksową pomocą podpowiadając jak przygotować się do wycieczki, co ze sobą zabrać i na co zwrócić uwagę. Nasi przewodnicy, doskonale znający miejscowe realia, chętnie służą radą oraz, na Państwa życzenie, towarzyszą podczas wyprawy.

Z przyjemnością informujemy także, że w Japonii, Indiach, Indonezji i na Filipinach, w przypadku indywidualnych wyjazdów, jesteśmy w stanie zapewnić polskojęzycznego przewodnika na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 Twoja wyprawa

Prosimy o sprecyzowanie swoich preferencji za pomocą poniższego kwestionariusza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wstępną ofertę.

  Imię i Nazwisko


  Adres E-mail


  Adres


  Termin wyjazdu


  Termin powrotu

  Docelowy kraj podróży

  Bilety lotnicze

  Standard hoteli

  Wyżywienie

  Opieka pilota

  Treść wiadomości

  Pełna treść polityki prywatności  program wycieczek
  indywidualnych

   


  Szukasz czegoś konkretnego?

  test