Wycieczki szyte na miarę

Wycieczki szyte na miarę

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, organizujemy wyprawy do krajów Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej również na indywidualne zamówienie zarówno osób prywatnych, jak i firm. Uwzględniając Państwa wymagania i preferencje oferujemy swoją pomoc przy zaplanowaniu trasy, rezerwacji noclegów, wynajmie lokalnych przewodników i autokarów, zakupie biletów na przejazdy środkami transportu publicznego oraz biletów wstępu do różnych obiektów zaplanowanych na trasie podróży. Dysponując rozległą siecią wiarygodnych i kompetentnych kontrahentów, zapewniamy komfortowe i bezpieczne podróżowanie do niezwykłych miejsc, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Biorąc pod uwagę budżet, jakim Państwo dysponują, przygotowujemy plan kosztów wyprawy, pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze połączenie lotnicze i ofertę ubezpieczenia. Służymy Państwu kompleksową pomocą podpowiadając jak przygotować się do wycieczki, co ze sobą zabrać i na co zwrócić uwagę. Nasi przewodnicy, doskonale znający miejscowe realia, chętnie służą radą oraz, na Państwa życzenie, towarzyszą podczas wyprawy.

Z przyjemnością informujemy także, że w Japonii, Indiach, Indonezji i na Filipinach, w przypadku indywidualnych wyjazdów, jesteśmy w stanie zapewnić polskojęzycznego przewodnika na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 Twoja wyprawa

Prosimy o sprecyzowanie swoich preferencji za pomocą poniższego kwestionariusza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wstępną ofertę.
Imię i Nazwisko

Adres E-mail

Adres

Termin wyjazdu

Termin powrotu

Docelowy kraj podróży

Bilety lotnicze

Standard hoteli

Wyżywienie

Opieka pilota

Treść wiadomości

Pełna treść polityki prywatności


program wycieczek
indywidualnych

 


Szukasz czegoś konkretnego?