Wycieczki do USA

Polecamy nasze autorskie wycieczki po USA – każda dopasowana do danej pory roku, wszystkie przemyślane w każdym szczególe i dostarczające bogactwa wrażeń. Rejsy i narty, cuda natury i miasta-ikony, kalifornijskie słońce i legendarna Route 66, droga-matka… Długo by wymieniać, ale Wy nie zwlekajcie – wybierzcie swoją niezapomnianą podróż w kameralnej grupie, z przewodnikiem, który doskonale zna tamtejsze zakamarki!

Wycieczki tematyczne

Wsłuchując się w Wasze marzenia, potrzeby, chęć poznania świata i odkrycia w sobie ducha Indian, przygotowaliśmy dla Was kilka autorskich wypraw do Stanów Zjednoczonych. Oferty, które do Was kierujemy, są wyjątkowe – nie prowadzą jedynie utartymi szlakami po oklepanych atrakcjach.

USA – nasze wycieczki

Do naszej oferty wprowadziliśmy Stany Zjednoczone! Wycieczki do USA zapewniają moc różnorodnych wrażeń i atrakcji – odwiedzimy między innymi słoneczne Los Angeles, tętniące życiem Las Vegas, San Francisco – znane jako ” miasto miłości”, pełen życia Nowy Jork, ale także Parki Narodowe: Yellowstone, Yosemite, Grand Canyon, raj na Pacyfiku – Hawaje i kaskady Niagary

Kierujemy je do szerokiej grupy globtroterów – zarówno tych, którzy cenią sobie wyzwanie, jak i tych, dla których cisza i spokój są najważniejsze. Czeka nas wspólne pasjonujące odkrywanie Ameryki o każdej porze roku. Będziemy zachwycać się wspaniałymi krajobrazami i różnorodnością wrażeń, wybierzemy się w rejs jachtem i na przejażdżkę legendarną trasą Route 66, zobaczymy miasta-ikony, poczujemy promienie hawajskiego słońca, a także oddamy się magii gór Sierra Nevada.

Dbając o Wasz komfort, wyprawy do Ameryki organizujemy w niewielkich grupach, bo tylko w taki sposób będziemy mogli skupić się na potrzebach każdego z osobna. Słuchamy, rozmawiamy i analizujemy pomysły czy wizje uczestników, aby później, w miarę możliwości, postarać się je zrealizować. Zapominamy o monotonnej komercji, to do nas świat należy i każda atrakcja będzie oprawiona w magię oddającą jej najznakomitszy „soul”…

Tylko wyjątkowe wyprawy po USA

Nasze partnerstwo to nasz priorytet. Obdarzając nas zaufaniem, odwdzięczymy się fachowym i profesjonalnym dopasowaniem każdej przygody do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy profesjonalistami na rynku amerykańskim. Każdy z nas to inny wulkan wiedzy, doświadczenia i osobowości, jednakże razem stanowimy solidny trzon – spójny, rzetelny, a zarazem przejrzysty.
Jako Polacy z krwi i kości, wtajemniczeni w tutejsze prawa i nawyki, doskonale odnajdujemy się w amerykańskiej rzeczywistości. Z nami każde zakamarki odkryjecie na nowo i to do Was będzie należeć nadanie im nowej barwy i kształtu. W trakcie wycieczek po USA to Wy będziecie tymi, którzy pragną – my jedynie tymi, którzy pragnienia zmieniają w ekscytującą bajkę, która w Waszych sercach pozostanie na zawsze. Ponieważ będziecie gośćmi w naszych skromnych progach, poczujecie się jak część rodziny łączącą wspólne więzi bezpieczeństwa, zaufania, a także swoboda wyrażania samego siebie.

 

Golden Bridge w San Franciscoo Wielki Kanion Colorado USA - Nowy York Nocna panorma Los Angeles

Nowość – aż 6 wycieczek do Stanów Zjednoczonych!

Stworzyliśmy aż szczęść autorskich programów i oferujemy Wam podróże do USA o każdej porze roku. Zostały tak przemyślane, aby zapewnić uczestnikom wyprawy jak najwięcej wrażeń i atrakcji! Uwzględniliśmy miejsca „must see”, czyli takie, które koniecznie trzeba zobaczyć, ale także kilka perełek, o których niewiele można znaleźć w przewodnikach.

Wycieczki objazdowe po USA budzą emocje już na etapie ich planowania! Poniżej przybliżymy czekające nas wybrane atrakcje uwzględnione podczas różnych wypraw po Ameryce. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem naszych wycieczek objazdowych po USA, a będzie Wam łatwiej wybrać wymarzoną podróż.

Los Angeles - Hollywood Widok na Tahoe Lake Hawaje z lotu ptaka Park Narodowy Yosemite Wodospad Niagara

Całodobowy rejs na wyspę Catalina

Oferujemy m.in. całodobowy rejs z naszym zaprzyjaźnionym lokalnym kapitanem, który zabierze uczestników wyprawy na wyspę Catalina. Wyprawa jachtem to niezwykłe przeżycie, poza tym jest duża szansa, że zobaczymy delfiny, a nawet wieloryby! Można nawet nauczyć się podstaw fachu marynarza…

USA - Rejs na wyspę Catalina Tuż przed rejsem na Catalinę Kapitan rejsu na Catalinę ;)

W planie mamy też wizytę w Beverly Hills i przejazd słynną ulicą Sunset Boulevard, spacer hollywoodzką Aleją Gwiazd, wizytę w beztroskim San Diego, San Francisco, w malowniczych parkach narodowych (m.in. Balboa Park, Park Narodowy Zion, Death Valley), a także na terenach indiańskich (np. na pustyni Mojave), a dla miłośników aktywnego stylu życia białe szaleństwo na wspaniałych stokach!

Wielki Kanion Kolorado – jeden z siedmiu cudów natury

Wielki Kanion Kolorado znajduje się w północnej części stanu Arizona. Jego długość wynosi aż 446 km, szerokość 29 km, a w najgłębszym miejscu liczy ponad 1800 metrów! Wzdłuż kanionu biegnie rzeka Kolorado… Trudno wyobrazić sobie ten widok – to jeden z najwspanialszych cudów natury i zdecydowanie warto zobaczyć go na własne oczy. Trzeba stanąć na jego krawędzi i oddać się emocjom!

Zwiedzanie Wielkiego Kanionu Wielki Kanion Colorado Wyprawa do Kanionu Kolorado podczas wycieczki do USA

Wycieczka po USA – dla aktywnych
Wyprawa do Stanów spełni oczekiwania aktywnych podróżników! Zimową porą zaplanowaliśmy szaleństwo na stokach, skutery śnieżne czy trekking w rakietach i podziwianie okrytych białym puchem gór Sierra Nevada. Ujrzymy też Mount Whitney mierzący 4421 m n.p.m. – to najwyższy szczyt kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Wiosna to czas eksploracji Hawajów, które łączymy ze stanami Oregon, Montana a na końcu kolebką misia Yogi.

Latem czekają nas całodzienne spacery po parkach narodowych Zachodniego Wybrzeża oraz trekkingi w górach Sierra Nevada, bajeczne trasy rowerowe, oszałamiające cuda natury. W programie wycieczek po USA uwzględniliśmy m.in. Lake Tahoe, które to jest naszą flagową miejscówką, a niezliczone możliwości aktywnego wypoczynku zaspokoją ego każdego spragnionego życiowego wyzwania

Wędrówka przez Wielki Canion Kolorado Widok na jezioro Tahoe Narty nad Tahoe Lake Wędrówka w Sierra Nevada Wyprawa rowerowa po Sierra Nevada Wodospad Havasu

 

Kalifornia i Hawaje – w stronę słońca…

Stany Zjednoczone to także mekka dla surferów i raj dla miłośników plażowania! Santa Cruz to dawniej oaza beztroskiego życia dla hipisów. Udamy się także zobaczyć „Pacific Coast Highway”, czyli tzw. „kalifornijską jedynkę” – najpiękniejszą trasę w Kalifornii, odwiedzimy Big Sur i most Bixby Creak oraz McWay Falls, gdzie urzekają imponujące klify otaczające wodospad. Odpoczniemy zaś w Santa Barbara, gdzie poplażujemy do woli, leniwie spędzając kolejny kalifornijski dzień.

Nurkowanie na Hawajach Serfing na Hawajach Zachód słońca na Hawajach Kalifornia - Kalifornijska Jedynka Plaża w Los Angeles

Również Hawaje kojarzą się przede wszystkim z relaksem. Ten najmłodszy z 50 stanów i jako jedyny leży tylko na wyspach. Wielu podróżników uznaje go za raj i najpiękniejszy archipelag na Oceanie Spokojnym. Warto udać się na wyjątkowej urody plażę Waikiki, zwiedzić Honolulu, czyli stolicę, która zaskakuje przepychem, a przede wszystkim w głębi lądu oddać się podziwianiu egzotycznej przyrody! Odwiedzimy m.in. plantacje ananasów, ruszymy na wycieczkę po dżungli z wodospadami, a także na punkty widokowe na klifach.

To jedynie wstęp do naszych wycieczek po USA – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi programami każdej z opracowanych wypraw!


Szukasz czegoś konkretnego?