Kameralne wycieczki do Japonii

Japonia słynie jako Kraj Kwitnącej Wiśni lub też Kraj Samurajów – jest zdecydowanie warta odkrywania i należy do najbardziej popularnych kierunków azjatyckich. Warto wybrać się z nami w najbardziej zaskakującą podróż marzeń – przygotowaliśmy kilka wycieczek do Japonii.

Jeden z najbardziej zaskakujących krajów świata
Jeśli mielibyśmy określić Japonię tylko jednym przymiotnikiem, z pewnością powiedzielibyśmy o niej, że jest to kraj wyjątkowo różnorodny. W powszechnej świadomości jest krainą gejszy i samurajów, sushi i sake, a także doznań estetycznych podczas kwitnienia drzew wiśni czy śliwy. Wszyscy znają też Tokio słynące z nowoczesności, mangę i gry komputerowe. Nie da się zaprzeczyć, że Japonia ma wyjątkowo dualny charakter…

Do tej listy trzeba dopisać również bujne zielone ogrody, tradycyjną architekturę przeplatającą się z oryginalnymi wieżowcami budowanymi w nowoczesnym stylu, pociągi jeżdżące w tempie błyskawicy. Podczas naszych wypraw do Japonii można skonfrontować te przekonania z rzeczywistością…

Zielone ogrody Japonii

Wyprawy z nami to doznania innego typu – kierujemy je do bardziej świadomych podróżników, którzy chcą poznać świat jak najlepiej, ale czują się pewniej wraz z zawodowymi obieżyświatami. Zapewniamy jak najlepsze wsparcie w realizacji ich marzeń oraz bezpieczeństwo. Ex Oriente Lux to przemyślane wyprawy – można wybrać się z nami m.in. kwitnienie wiśni, snowboard i narty do Japonii, wycieczkę do nowoczesnego Tokio, poznać Japonię w pigułce, skusić się na kulinarną podróż lub wyruszyć w spokojną wyprawę w duchu zen, aby odkrywać japońską kulturę i tradycje religijne.

Dlaczego Ex Oriente Lux?
Wycieczki tematyczne do Japonii. Organizujemy wyjątkowe wyprawy po świecie w kameralnych grupach i z przewodnikiem znającym dany kierunek od podszewki. Jeśli jesteście głodni wrażeń, spełnimy podróżnicze marzenia związane między innymi z Japonią. Do wyboru jest kilka tematycznych wycieczek – nieustannie poszerzamy i zmieniamy naszą ofertę, aby na bieżąco odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy też wsparcie i porady, jak przygotować się do każdego wyjazdu – warto też śledzić nasz blog, gdzie można znaleźć cenne wskazówki.

Autorski i bogaty program. Wiemy, jak ważna jest różnorodność, indywidualne podejście, autorski i bogaty program wycieczki – do Japonii czy w inne miejsce. Z nami można poznać najważniejsze zabytki oraz inne, mniej popularne, atrakcje – których na próżno szukać w programach touroperatorów. Staramy się, abyście mogli Państwo jak najlepiej poznać wybrany kierunek – wszystkimi zmysłami. Kameralne podróże stają się coraz popularniejsze, gdyż można poznać różne atrakcje, również te, których nie obejmują gotowe katalogi pełne standardów.

Japonia, której nie znacie

Możemy zorganizować dla Państwa m.in. spotkanie z gejszą, wspaniałą ucztę pełną japońskich przysmaków, wieczorne wspólne szaleństwo w japońskim karaoke, udział w zawodach sumo lub na treningu w stajni sumo czy też wizytę w salonie pachinko, japońskiej świątyni hazardu. Na odważnych czeka wycieczka do muzeum pasożytów ludzkich. Rodzinom z dziećmi spodoba się w centrum gier – nie byle jakim, bo wielopiętrowym! – oraz w słynnych parkach rozrywki.

Podróże w kameralnej grupie. Organizujemy wycieczki w niedużych grupach, dzięki czemu mamy czas na wszystko, a program możemy lekko zmodyfikować do Państwa potrzeb na bieżąco. Doskonała organizacja czasu pozwala nam zrealizować cały program wybranej wyprawy do Japonii – dzięki temu możemy zapewnić bardzo aktywny wyjazd, nastawiony na jak największe poznanie kraju i jego kultury.

Zapraszamy na wyprawę do Japonii tych, którym marzy się prawdziwa przygoda.

Powiązane kierunki

Japonia
o nas
Powiązane wycieczki tematyczne
o nas

Powiązane artykuły

Podróż pośłubna do Japonii - czemu nie?

Podróż poślubna do Japonii – spełnienie marzeń wielu par

Miesiąc miodowy w Japonii Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na miesiąc […]

czytaj dalej

Kameralne wycieczki do Japonii

Jeden z najbardziej zaskakujących krajów świata Jeśli mielibyśmy określić Japonię […]

czytaj dalej

Wspinaczka na Fudżi. Co warto ze sobą zabrać?

Planując trekking na Fudżi, najpierw należy skompletować odpowiednie wyposażenie. Przygotowaliśmy […]

czytaj dalej
Japonia - ciekawostki

Japonia – ciekawostki

Ciekawostki o Japonii: W gościnie u Japończyków Goszcząc w japońskim […]

czytaj dalej
Plaża na wybrzeżu Shonan

Wakacje w Japonii – przeżyj z nami swoje niezapomniane wczasy!

Zdecydowana większość kąpielisk udostępnia toalety, prysznice i przebieralnie, a w […]

czytaj dalej
Japonia - Tokio po godzinach

Tokio po godzinach

W każdą niedzielę, mieszczący się w tokijskiej dzielnicy Harajuku park […]

czytaj dalej
Japonia - Tokio - Kultura chaosu

Tokio – Kultura chaosu

 Stolica Japonii nie każdemu przypadnie do gustu od pierwszego wejrzenia. […]

czytaj dalej
wymarzona podróż samolotem

Wakacje 2022 – podróżowanie w czasie pandemii

JAPONIA Japonia znosi stan wyjątkowy. Ma to związek z mniejszą […]

czytaj dalej
Japońskie wróżby noworoczone

Święto Nowego Roku w Japonii

Zanim jednak nadejdzie nowy, należy pożegnać stary rok i zapomnieć […]

czytaj dalej
Tokio

Miasta Japonii

Tokio Tokio, stolica Japonii, jest magnesem przyciągającym mieszkańców z najodleglejszych […]

czytaj dalej
Kwitnienie wiśni w Japonii

Kwitnienie wiśni w Japonii – 2023

Hanami, czyli tradycja podziwiania kwiatów Hanami, w dosłownym tłumaczeniu „oglądanie […]

czytaj dalej
linia brzegowa w Japonii

Wyspy Japońskie

Wyspy Japonii – od Hokkaido do Okinawy Na archipelag składa […]

czytaj dalej

Szukasz czegoś konkretnego?

test