Wypoczynek w tropikach

PHUKET - KHAO SOK - KOH YAO YAI / KOH YAO NOI

Zapraszamy na wypoczynek do Tajlandii! W oczekiwaniu na pełne otwarcie kraju proponujemy program stacjonarny na wyspach Phuket oraz Koh Yao Yai lub Koh Yao Noi. To będzie Wasza prywatna podróż – podana cena dotyczy par i hoteli 4-5* 😊

Phuket to najbardziej znana na świecie tajska wyspa. Położona jest na południu kraju, nad Morzem Andamańskim, ledwie 8° nad równikiem. Lecąc na Phuket znajdziecie się na szerokości geograficznej Sri Lanki, środkowej Afryki, Panamy czy Kolumbii. Oznacza to, że ciepło jest tam cały rok, a średnia temperatura waha się od 27°C w styczniu do 29°C w kwietniu. Liczba godzin słonecznych jest największa wtedy, gdy nam słońca brakuje, właśnie między styczniem a kwietniem.

Wyjazd proponujemy turystom w pełni zaszczepionym na COVID-19. Przed wylotem obowiązuje wykonanie testu RT-PCR. Według aktualnych przepisów osoby w pełni zaszczepione muszą odbyć 1-dniową kwarantannę, można to jednak zrobić w docelowym hotelu. Pomożemy w przygotowaniu wszelkich dokumentów, a nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą nasi polscy, miejscowi współpracownicy. Serdecznie zapraszamy!

Cena

1.600 USD
WYCIECZKA REALIZOWANA JUŻ OD 2 OSÓB!
I rata: 300 USD + koszt biletu lotniczego płatne przy zapisie II rata: 1.300 USD płatne 30 dni przed wyjazdem

Terminy

11.02.2022 - 20.02.2022

11.03.2022 - 20.03.2022

15.04.2022 - 24.04.2022


Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń do nas.

+48 601 87 57 65

Cena obejmuje

  • zakwaterowanie w hotelach 4-5*,
  • śniadania hotelowe oraz 2 lunche podczas wycieczek,
  • transfery wg programu,
  • wycieczki: Phuket i okolice oraz po Parku Narodowym Khao Sok,
  • opiekę miejscowych, anglojęzycznych przewodników,
  • ubezpieczenie KL, NNW, KR i bagażu.

Cena nie obejmuje

  • biletów lotniczych na trasie Warszawa-Phuket-Warszawa,
  • zwyczajowych napiwków,
  • kosztów testu RT-PCR.

Plan wyjazdu

Dzień 1

Wylot z Polski.

Dzień 2

Przylot bezpośrednio na Phuket. Na lotnisku test, transfer do hotelu i 6-8 godz. oczekiwania na jego wynik. Czas wolny.

Phuket nie bez powodu zrobił światową karierę. Oferuje nie tylko świetne warunki klimatyczne, ale ma urozmaiconą rzeźbę terenu, piaszczyste plaże i tropikalny las. Atrakcji nie brakuje. Symbolem wyspy jest najwyższy w Tajlandii posąg Buddy. Jego lokalizacja na wzgórzu pozwala podziwiać okolice, co z wraz dochodzącymi z dżungli odgłosami zwierząt robi duże wrażenie. Warto wybrać się na spacer po samym lesie tropikalnym np. do wodospadu Bang Pae. To raczej ścieżkę, a 10-metrowy wodospad, zapamiętacie na długo! Rejs łodzią motorową pozwoli Wam zobaczyć słynną grupę wysp Phi Phi, rozsławionych przez film z udziałem Leonarda Di Caprio (warto pamiętać, że film był kręcony na wyspie, która jest parkiem narodowym i na „niebiańską plażę” wstępu nie ma). W mieście Phuket nie można zapomnieć o świątyni Wat Chalong. Jest nie tylko najważniejsza i największa na wyspie – wzrok przyciąga bogata, misterna ornamentyka. Wielką frajdę sprawi Wam spacer po Old Town. Można tu zobaczyć dawne, dobrze zachowane kamienice w jaskrawych kolorach, chińskie muzeum, czy odwiedzić targ oraz niezliczone sklepiki z pamiątkami i tkaninami. Najciekawsze może być jednak spokojne delektowanie się kawą z widokiem na tętniącą życiem ulicę…

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Wycieczka łączona po Phukecie - zwiedzanie wyspy i poznawanie jej atrakcji kulturowych i przyrodniczych (przewodnik anglojęzyczny).

Dzień 4

Śniadanie w hotelu, następnie wymeldowanie. Prywatny transfer do hotelu w Khao Sok (ok. 3 godz.). Czas wolny.

Dzień 5

Po śniadaniu łączona wycieczka w przepiękne rejony Parku Narodowego Khao Sok - cudowne krajobrazy i dzika przyroda z perspektywy jeziora. Następnie powrót do hotelu i czas wolny.

Dzień 6

Po śniadaniu wymeldowanie i transfer do hotelu na Koh Yao Yai lub Koh Yao Noi (ok. 4 godz.). Przejazd samochodem i przepłynięcie szybką łodzią motorową. Zameldowanie i czas wolny.

Koh Yao Yai i Koh Yao Noi to wyspy znacznie różniące się do Phuketu. Ruch turystyczny nie rozwinął się tu jeszcze tak mocno, a wyprawa w te okolice to swoista podróż w przeszłość. Miejscowi utrzymują głównie z hodowli i rolnictwa, gospodarując na poletkach ryżowych i plantacjach kauczukowca. Jest oczywiście kilka sklepików i restauracji, a w hotelach rozmaite udogodnienia dla turystów. Gdy jednak wybierzecie się na spacer, to nie wszędzie zapłacicie kartą, a w barach tłoku nie będzie. Tu odnajdziecie słońce, łagodną i bryzę i… święty spokój.

Dzień 7

Śniadanie w hotelu. Plażowanie i czas wolny. Wycieczki fakultatywne we własnym zakresie.

Dzień 8

Śniadanie w hotelu. Plażowanie i czas wolny. Wycieczki fakultatywne we własnym zakresie.

Dzień 9

Śniadanie w hotelu. Plażowanie i czas wolny. Wycieczki fakultatywne we własnym zakresie.

Dzień 10

Śniadanie w hotelu i wymeldowanie. Transfer na lotnisko w Phukecie za pomocą szybkiej łodzi motorowej i prywatnego taksi (ok. 1,5 godz.). Odprawa i wylot do Polski.

Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń do nas.

+48 601 87 57 65


Szukasz czegoś konkretnego?

test