Wakacje na wulkanie

Dżakarta Jogyakara Bromo Bali Gili Air Lombok Flores Rinca

Proponujemy Państwu nasz główny, sprawdzony program w ulepszonej wersji, która pozwoli jeszcze pełniej poznać kraj: odwiedzimy nie tylko najsłynniejsze zabytki Jawy i Bali, ale także poznamy park narodowy na Lomboku i wypoczniemy na wysepce Gili. Atrakcji przyrodniczych będzie bardzo wiele: wulkany, rafy koralowa, słynne „smoki z Komodo”. Zobaczymy dodatkowo, w kilku miejscach, tarasy ryżowe. Całość w wysokim standardzie, w małej grupie za dobrą cenę. Zapraszamy na wakacje do krain ciekawych kultur, pięknych widoków, intrygujących dźwięków, bogatych smaków i zniewalających zapachów.
Zobacz program wycieczki

 

wakacje-na-wulkanie

Cena

2700 USD
I rata: 500 USD + koszt biletu lotniczego płatne przy zapisie II rata: 2200 USD płatne 30 dni przed imprezą

Terminy

23.07.2023 - 05.08.2023

10.09.2023 - 23.09.2023


Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń do nas.

+48 601 87 57 65

Cena obejmuje

 • przeloty wewnętrzne,
 • wszystkie transfery lotnisko ‒ hotel ‒ lotnisko,
 • przejazdy prywatnymi mikrobusami, jeepami i łodziami,
 • zakwaterowanie: w hotelach 3* i 4*, pokoje dwuosobowe, 1 nocleg w pensjonacie na Bromo
 • wyżywienie: śniadania, 1 lunch na wyspie Rinca
 • bilety wstępu,
 • usługi miejscowych przewodników,
 • opiekę miejscowego polskiego pilota,
 • ubezpieczenie KLA, NNW, KR oraz bagażu.

Cena nie obejmuje

 • biletów lotniczych na trasach Warszawa ‒ Jakarta i Denpasar ‒ Warszawa,
 • zwyczajowych napiwków: ok. 60 USD,
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego: 400 USD.

Plan wyjazdu

Dzień 1

Przelot z Warszawy do Dżakarty. Przesiadka w jednym z portów lotniczych w Europie.

Dzień 2

Przylot do Dżakarty, stolicy Indonezji. Transfer z lotniska do hotelu. Czas na odpoczynek po podroży. Nocleg w hotelu w Dżakarcie.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Wycieczka po Dżakarcie, w tym: Muzeum Historyczne Starej Dżakarty, największy meczet Azji Południowo-Wschodniej, Mesjid Istiqlal, następnie dawny port Sunda Kelapa, dalej plac Fatahillah z ciekawymi zabytkami ery kolonialnej i przerwa na indonezyjską kawę w słynnej Cafe Batavia, wreszcie Pomnik Niepodległości Monas w centrum metropolii. Po południu transfer na lotnisko i przelot do Jogyakarty. Transfer z lotniska do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu. Rano zwiedzanie Jogyakarty, stolicy starożytnego królestwa Mataram, dziś zaś „kulturowej stolicy” Jawy: pałacu sułtańskiego Keraton, królewskich łaźni Taman Sari, centrum rękodzieła oferującego wyroby ze srebra oraz warsztatów rzemieślników wytwarzających batiki. Nocleg w Jogyakarcie.

Dzień 5

Śniadanie w hotelu. Przejazd do słynnej Borobudur, pochodzącej z IX w. największej buddyjskiej świątyni świata. Następnie wizyta w wiosce Candirejo: przejażdżka bryczką, kosztowanie lokalnych specjałów i kawy luwak, nauka gry na gamelanie. Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko i przelot do Surabaya. Następnie przejazd na nocleg w okolice wulkanu Bromo.

Dzień 6

Jeszcze przed świtem wyjazd z hotelu i przejazd do punktu widokowego Penanjakan na wschód słońca nad wulkanami Bromo, Batok i najwyższym szczytem Jawy, Gunung Semeru (3676 m n.p.m.). Następnie zjazd dżipami do kaldery wulkanu Tengger i przejazd przez Morze Piasków do miejsca, skąd wchodzi się lub wjeżdża na koniach na krawędź wulkanu Bromo. Następnie powrót na śniadanie do hotelu, odpoczynek i transfer na lotnisko. Przelot na Bali. Nocleg.

Dzień 7

Całodniowa wycieczka po Bali pozwalająca poznać kulturę i historię wyspy w najpiękniejszych ich odsłonach. Zwiedzanie najważniejszego kompleksu świątynnego Pura Besakih, podziwianie jeziora i wulkanu Batur z punktu widokowego Kintamani, zwiedzanie grobów królewskich Gunung Kawi, spacer po miasteczku artystów Ubud. Powrót na południe wyspy, nocleg.

Dzień 8

Rano przejazd do przystani Padangabai i transfer łodzią na wysepkę Gili Air. Przejazd bryczką do hotelu i czas wolny. Błogi wypoczynek pod równikowym słońcem :)

Dzień 9

Kontynuowanie relaksu w pięknych okolicznościach przyrody. Możliwość uprawiania sportów wodnych, obserwacji rafy, wycieczek motorowodnych...

Dzień 10

Przepłynięcie szybką łodzią na wyspę Lombok. Wyspa ta jest równie urocza jak Bali, ale ruch turystyczny jest tu mniejszy. Lekki trekking w Parku Narodowym Rinjani - oglądanie wodospadów, wizyta na lokalnym targowisku. Nocleg.

Dzień 11

Wczesnym rankiem przelot na Flores z przesiadką na Bali. Flores, czyli „kwiatowa” wyspa (jak mówi sama nazwa) zachwyca swą urodą. Transfer do hotelu, nocleg.

Dzień 12

Rano rozpoczęcie rejsu, którego celem jest eksploracja Parku Narodowego Komodo. Najpierw przepłynięcie w okolice wyspy Kelor i snorkelling w pełnych morskiej fauny, krystalicznie czystych wodach. Dalej wizyta na wyspie Rinca połączona z trekkingiem w poszukiwaniu słynnych waranów. Na zakończenie dnia wyspa Kalong i obserwowanie wielkich, owocożernych nietoperzy. Wieczorem powrót do hotelu w Labuan Bajo.

Dzień 13

Rano przelot do Denpasar na Bali. Transfer do hotelu. Okazja do zakupu ostatnich pamiątek i nacieszenia się piękną, słoneczną pogodą. Nocleg.

Dzień 14

Wylot z Bali, przelot do jednego z portów przesiadkowych. Dolot na lotnisko Okęcie.

Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji? Zadzwoń do nas.

+48 601 87 57 65


Szukasz czegoś konkretnego?

test