o nas

Wycieczka Sylwester 2021/2022

Dzień dobry,
Ogólne wrażenia bardzo dobre:

Wszystko zadziałało jak zaplanowane
– Świetna pilotka oraz przewodnik – ciekawe opowieści, dużo informacji, dobry wybór restauracji, miły gest na koniec z deserem 😊
– Program bardzo bogaty i pokazujący cały przekrój tego co Jordania ma do zaoferowania. Szczególnie podobały się nam: Petra, Góra Nebo, Kościół z mapą ziemi świętej, Morze Martwe, Jerash. Zamki na pustyni ok, ale bez szału. Warto by się zastanowić czy nie włączyć w program czegoś z obecnego życia Jordanii – np. zwiedzenie meczetu, targowiska, itp.
– Wygodny i bezpieczny autobus

To co nam mniej odpowiadało, to:
– Hotel w Ammanie – był dobrej klasy, ale lokalizacja nie pozwalała na jakikolwiek spacer w okolicy ze względu na zatłoczoną ulicę pełną starych, dymiących aut – nie dało się oddychać. O ile to możliwe, sugerujemy wybieranie hotelu w innej lokalizacji, przy mniej ruchliwych drogach.
– Pustynia Wadi Rum – szczególnie Sylwester ze względu na palenie wewnątrz pomieszczenia gdzie się odbywał oraz „program artystyczny”. Byliśmy nastawieni tak jak napisano w programie na Sylwester w stylu Beduińskim. Pozostałe punkty programu na pustyni nie powalają – kopcące czarnym dymem samochody oraz mało widowiskowe miejsca postoju (jedynie na handel). Sama pustynia zapewne jest piękna, ale to co pokazuje wycieczka to część mocno skomercjalizowana.

Ogólnie wyjazd zaliczamy do bardzo udanych i jesteśmy zadowoleni.

Pozdrawiamy,
Ewa i Jacek

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Jordania

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?

test