o nas

Nepal 15.02.2015 - 23.02.2015

Drogi Mikołaju!

Wczoraj wróciliśmy do kraju z organizowanego przez Twoje Biuro wyjazdu do Nepalu. Chcemy przede wszystkim gorąco podziękować za perfekcyjnie przygotowany program i doskonałą organizację.

Wasz lokalny przedstawiciel w Nepalu okazał się rewelacyjnym biurem. Dzięki świetnie opracowanemu programowi, punktualności i niesamowitej życzliwości pracowników oraz profesjonalnej obsłudze mieliśmy okazję nie tylko zobaczyć wspaniałe zabytki Nepalu, ale również podziwiać dziką przyrodę w Parku Chitwan z grzbietu słonia. Udało nam się także „napaść oczy” widokiem Himalajów o wschodzie słońca. Po trudach całodziennej podróży zawsze mogliśmy wypocząć w czystych, bardzo dobrych hotelach. Mieliśmy również okazję skorzystać z oferty miejscowych masażystów, co sprawiało, że następnego dnia rześcy i wypoczęci wyruszaliśmy w dalszą trasę.

Miejscowy pilot okazał się prawdziwym profesjonalistą oraz wspaniałym opiekunem i doradcą w każdej sprawie. Kompetentny, rzetelny, punktualny, szalenie życzliwy i zawsze uśmiechnięty, potrafił w niemęczący sposób przekazać mnóstwo informacji o swoim kraju. Podobnie Pan Kierowca-codziennie dbał o nasze bezpieczeństwo i komfort jazdy, co w kraju praktycznie pozbawionych dróg jest szalenie istotne. Dzięki praktycznym wskazówkom pracowników miejscowego biura mieliśmy możliwość spróbowania miejscowych przysmaków nepalskiej kuchni, poznania wielu ciekawych zwyczajów i po prostu-„łyknięcia nepalskiego klimatu”.

Dodatkowo na naszą prośbę zorganizowało nam w ostatnim dniu ( odlot był w drugiej połowie dnia ) półdniowe zwiedzanie pięknego Patanu.

W czasie całego naszego pobytu w Nepalu czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo, a opracowany przez Twoje Biuro program i warunki pobytu spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Już w samolocie, w drodze powrotnej do Polski zarekomendowaliśmy EX ORIENTE LUX jako świetne biuro organizujące wyjazdy w małych grupach oraz „szyte na miarę”, co w ostatnich czasach cieszy się coraz większą popularnością.

Reasumując, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniale zorganizowany wyjazd do Nepalu. W przyszłości na pewno skorzystamy z oferty Twojego Biura, a w każdej chwili jesteśmy gotowi przedstawić Twoim potencjalnym Klientom jak najlepsze rekomendacje.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy jak najwięcej zadowolonych Klientów.

Ewa i Maciej Kaczorowscy


Szukasz czegoś konkretnego?

test