o nas

Moskwa i Petersburg, Rosja czerwiec 2019

To już mój drugi wyjazd z biurem Ex Oriente Lux. W tym roku kierunek Rosja.

Organizacja wyjazdu do Moskwy i Petersburga na wysokim poziomie. Biuro pomaga załatwić wszystkie niezbędne sprawy, szybko odpowiada na maile i telefony.Tak więc, współpraca i kontakt przed wyjazdem układały się wzorowo. Sama wycieczka bardzo bogata i ciekawa. Zaryzykuję napisać, że niepowtarzalna. Ponieważ grupa była mała, program był bardzo elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Na wycieczce byliśmy rodziną, a mój 9-letni syn zachwycony był zarówno różnorodnością zwiedzanych miejsc, jak i historią i bogactwem Rosji. Przewodnik tak organizował zwiedzanie, że zawsze znalazły się atrakcje dla niego.Mała grupa umożliwiała również przemieszczanie się sprawnie komunikacją miejską, zwiedzanie rowerem oraz kosztowanie lokalnych potraw. Przewodnik Michał był kompetentną , kulturalną i zawsze pomocną , przesympatyczną osobą. Zawsze starał się odpowiadać na nasze dociekliwe pytania, nawet te najbardziej dziwne mojego syna:). Przewodnik była bardzo zaangażowany i zawsze dyspozycyjny.

Biuro przygotowało dla nas również kilka zaskakujących niespodzianek. Narracja wycieczki była szybka, wyczerpująca, bardzo urozmaicona i arcyciekawa. Na pewno w programie były punkty, których na próżno szukać w programach innych biur. Hotele zarówno w Petersburgu, jak i w Moskwie, zlokalizowane były w ścisłym centrum miasta, co było ogromnym udogodnieniem podczas wypadów na zwiedzanie w dzień i wieczornych spacerów.

Cenie biuro Ex Oriente Lux ponieważ dba o klientów na każdym etapie wycieczki: przed, w trakcie i po zakończonych programie. Serdecznie polecam wyjazdy z tym biurem!

Ania oraz Michał i Julek

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Rosja

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?

test