o nas

Japonia indywidualnie 15.08.2015 - 28.08.2015

Lubimy jeździć własnymi drogami, zwiedzać rzeczy niekoniecznie znajdujące się na liście “10 naj…”, poznawać bliżej kulturę odwiedzanego kraju (zwłaszcza z perspektywy sztuk plastycznych). Cenimy sobie także swobodę i możliwość spontanicznej modyfikacji planu wyjazdowego. Sprawiam nam przyjemność odwiedzanie dobrych lokalnych restauracji.

Nasze doświadczenia ze współpracy z Ex Oriente Lux przy przygotowaniu i przeprowadzeniu wycieczki do Japonii są doskonałe.

Biuro świetnie zrozumiało nasze potrzeby i oczekiwania wobec wycieczki. Wszystko została precyzyjnie zaplanowane, a jednocześnie mieliśmy dużą swobodę w modyfikowaniu planu na miejscu.

Wszystkie sprawy logistyczne były załatwione wzorowo.

Pani przewodniczka (Agata) okazała się osobą nieskończenie cierpliwą, pomocną i świetnie znającą nie tylko Japonię (i japoński), ale także kontekst kulturowo – polityczny całego regionu Azji Wschodniej.

Dużo jeździmy po świecie i mamy niezłą orientację w różnych formach wypoczynku. Wakacje z Ex Oriente Lux, pod opieką Pani Agaty zaliczymy do jednych z najbardziej udanych. Niczym nie musieliśmy się przejmować i mogliśmy skupić się na eksploracjach i wypoczynku.

Bardzo dziękujemy! Z pewnością gdy będziemy wracać do Japonii (a warto), ponownie wybierzemy się z tym właśnie biurem.

Agnieszka Gieryńska


Szukasz czegoś konkretnego?

test