o nas

Dziękujemy za udaną wycieczkę, Japonia 02.04.2012

„Wszystko co w Japonii najlepsze” oczywiście w pigułce ponieważ w tak krótkim terminie nie da się wszystkiego ogarnąć, pokazało nam biuro EX ORIENTE LUX z Warszawy. Wyjazd zorganizowany był od 02 – 12.04.2012r. Do Japonii planowaliśmy podróż od dłuższego czasu . Szukaliśmy odpowiedniego programu wycieczki, jak również odpowiedniego biura. W internecie wyszukaliśmy małe biuro, które swoją działalność prowadzi dopiero od 2010 roku. Przyznam szczerze, że mieliśmy trochę obawy. Jednak kontakt z Panią Iwoną Pszonczak był za każdym razem tak przekonywujący i prawdziwy, że postanowiliśmy zaryzykować wyjazd. Przyznajemy się, że obawy były bezpodstawne. Program wycieczki wykonano w 100% . Świetny przewodnik Grzegorz Kruk dwoił się i troił by wszyscy zapamiętali ten wyjazd na długo. Bardzo profesjonalnie przygotowany program jak również możliwość przebywania w otoczeniu Japończyków praktycznie przez cały czas (częste korzystanie z szybkiej kolei Japońskiej ) dawało poznać życie i zwyczaje tego narodu. Dziękujemy za udaną wycieczkę . Polecamy również usługi biura EX ORIENTE LUX Z WARSZAWY ponieważ nie zawiodło naszych oczekiwań.

Marek i Ania Litwin

Witam ! Dziękujemy za bardzo udany wyjazd. Wszystko było tak jak być powinno. Program dobrze skrojony, przy tym urozmaicony i bardzo ciekawy, logistyka bez jakichkolwiek zastrzeżeń, a prowadzący grupę – Grzegorz- to człowiek na właściwym stanowisku. Lubi ludzi i lubi robić to co robi, a to w pracy z ludźmi najważniejsze. Z całą pewnością powtórnie skorzystamy z usług Waszego biura a więc do zobaczenia na szlaku.

Pozdrawiamy

Ewa i Krzysztof Raczyńscy z Bydgoszczy

Serdecznie dziękuję za piękną wyprawę do Japonii. Minęło już 2 tygodnie od powrotu, a ja nadal pozostaję pod wrażeniem. Ukłony dla Organizatorów – Biura Ex Oriente Lux za profesjonalizm, dla Przewodnika Pana Grzegorza Kruka za Wielką Klasę.

Polecam. Joanna Pawlik

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Japonia

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?