o nas

Najpiękniejsze miejsca, Birma 19.11. - 04.12.2016

Dzień dobry!

Zbliża się koniec naszej przygody w Birmie. Dzięki Waszej firmie oraz świetnemu lokalnemu organizatorowi udało nam się zwiedzić w komfortowych warunkach najpiękniejsze miejsca Birmy i wypocząć na cudownej plaży Ngapali Beach w uroczym domku w tropikalnym ogrodzie z widokiem na morze.

Myanmar to prawdziwa buddyjska kraina uśmiechu, pełna niespotykanych zabytków i stale uśmiechniętych twarzy tubylców.

Dzięki perfekcyjnie zaplanowanemu przez Wasze Biuro wyjazdowi doświadczyliśmy nowych doznań, np. w trakcie trekkingu i niezapomnianego noclegu w klasztorze wśród medytujących obok nas mnichów.

Kolejny już raz przekonaliśmy się, że Ex Oriente Lux jest rzetelnym i profesjonalnym biurem organizującym rewelacyjne wyprawy „szyte na miarę ” dla wymagających klientów.
Zwiedziliśmy już 86 krajów, ale Myanmar wywarł na nas niesamowite wrażenia. Program tej wyprawy możemy polecić każdemu, kto chce zwiedzić ten egzotyczny i piękny kraj i odpocząć kilka dni na jednej z najpiękniejszych azjatyckich plaż.

Wybrany termin wyjazdu okazał się optymalny, a ilość buddyjskich zabytków i ich stan przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Jeszcze raz dziękujemy za umożliwienie nam wspaniałego wyjazdu. Po powrocie prześlemy Wam kilka najciekawszych zdjęć.

Pozdrawiamy serdecznie z Amazing Resort w Ngapali Beach
Ewa i Maciej Kaczorowscy

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Birma

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?

test