o nas

Azerbejdżan, Gruzja i Armenia 24.08. - 07.09.2019

Wyjazd do Azerbejdżanu, Gruzji i Armenii zorganizowany przez Biuro Ex Oriente Lux dla 4 osób został zorganizowany perfekcyjnie. Termin, to 24 sierpnia do 7 września 2019. Hotele bardzo luksusowe, zlokalizowane w centrum miast, co pozwalało na spacery po tzw programie obowiązkowym. W Batumi Hotel usytuowany dwie przecznice od nadmorskiej promenady.

Przewodniczki – pilotki w każdym kraju polskojęzyczne, kierowcy bardzo mili, a auta luksusowe…bardzo wygodne dla 4 osób, Mercedesy 9-osobowe.

Pogoda nam dopisała, aczkolwiek czasami było zbyt gorąco, ale daliśmy radę. Jedzenie niesamowite! Przez cały pobyt smakowaliśmy lokalne specjały i nie tęskniliśmy za rosołem i schabowym…

Baku, stolica Azerbejdżanu, to prawie Dubaj; nocny spacer powala…feeria kolorowych podświetleń na budynkach…coś niesamowitego! Gruzja trochę biedniejsza, a Armenia jest najbiedniejszym krajem, ale zabytki, monastyry utrzymane pięknie. Turyści mile widziani, a tubylcy bardzo mili.

Tbilisi, to piękne miasto z bogatą historią. W Gruzji spędziliśmy fantastyczny tydzień!

Gorąco polecam tę wycieczkę, której tytuł brzmi: Kaukaski Kalejdoskop; i naprawdę był to kalejdoskop…

Podziękowania dla Właściciela i Organizatora tej Imprezy!!! To już chyba moja piąta lub szósta wyprawa z tym Biurem, nie zwiodłam się ani razu, a w styczniu lecę do Nowej Zelandii…oczywiście z Ex Oriente Lux!

Iwona z Płocka

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Azerbejdżan

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?