o nas

Jeszcze tu wrócimy, Japonia 09.11. - 19.11.2016

Witam serdecznie,

Chciałbym jeszcze raz podziękować i pogratulować wycieczki do Japonii.
Kraj świetny, wycieczka bardzo dobrze skrojona, pilot bardzo dobry a grupa fajna i uśmiechnięta :)

Udało nam się wyciągnąć od Maćka więcej informacji o Japonii w ostatnim dniu kiedy jeździliśmy busem w którym był mikrofon. W pociągach i metrze trudno zakładać że ktoś będzie nam opowiadał przez „szczekaczkę” ogólne informację o Japonii, poziomie życia, ekonomii, specyfice życia i pracy w tym dla nas egzotycznym kraju. Egzotycznym bo jest to kraj ludzi niezwykle dumnych, pracowitych, zhierarchizowanych o ogromnym patriotyzmie, a to wszystko w niezwykłej scenerii XXI wieku, najnowocześniejszych trendów i rozwiązań gospodarczych. Połączenie tradycji i konserwatyzmu z ultra nowoczesnością.

Jedyne czego z braku czasu nie oglądnąłem to hotele kapsułowe, podobno jest jeden w Tokyo w pobliżu naszego hotelu. Może warto w przyszłości wykupić bilet albo w ostateczności jeden nocleg dla 1 osoby, po to tylko żeby grupa mogła wejść i to zobaczyć na żywo. Jest to coś wyjątkowego. Podobno w Japonii są roboty w hotelach, czy w knajpach obsługujące gości. Myślę że to także może być ciekawym doświadczeniem zobaczyć jak coś takiego działa w praktyce.
Zostawię to sobie jednak na kolejny raz w Japonii :)

Co prawda moja Żona nie miałaby nic przeciwko przeprowadzce, ja jednak będę optował za urlopem w Japonii – w przyszłości.

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, jeszcze raz podziękowania dla Maćka,

życzę sukcesów
Tomasz w imieniu własnym i Małżonki

Więcej szczegółów: Wycieczki do Japonii

Powiązane kierunki

Informacje wyjazdowe i porady związane z kierunkiem: Japonia

Sprawdź

Szukasz czegoś konkretnego?

test